yükleniyor...

Bildiri Gönderim Kuralları

 

 Kongre için bildiri özetleri sadece bu sitede yer alan form aracılığı ile kabul edilecektir. E-posta ya da posta yoluyla gönderilen bildiri özetleri KESİNLİKLE kabul edilmeyecektir. 

 2. Palyatif Bakım Sempozyumuna gönderilen bildirilerden kabul edilen çalışmalar Sözlü Bildiri olarak sunulacaktır. 

 Bildiri özeti formunda sizden istenilen tüm alanları düzgün şekilde doldurmalısınız. Özellikle özetinizi gönderdikten sonra, düzenleme yapabilmeniz için gerekli olan şifrelerin tarafınıza ulaşabilmesi için E-POSTA adresinizi doğru girmeye özen gösteriniz. 

 Bildiriler hiçbir platforma sunulmamış ve/veya yayınlanmamış olmalı, ticari bağlantı içermemelidir.

 Bildiri özetiniz 300 kelimeyi geçmemelidir. MS Word Programında 11 Punto ve Arial fontunda yazılmış olan bildirinizi kopyalayarak A4 sayfayı aşmayacak şekilde forma yapıştırmanız yeterlidir. 

 Bildiri özetleri, formda İSTENİLDİĞİ ŞEKLİDE yazılmalıdır. 

 Özetinizi forma istenildiği şekilde giriniz. Yazar ad ve kurumlarını bildiri metninin girileceği kutulara KESİNLİKLE yazmayınız. 

 Bildiri özeti göndermek için son tarih 20 Ağustos 2019' dur. 

 Bildiri gönderimi için kayıt esastır. Bildiri son gönderim tarihine kadar (20 Ağustos 2019) kayıt işlemi yapılmayan çalışmalar değerlendirilemeyecek olup; kayıt yapılıp kabul edilmeyen çalışmaların ücret iadesi yapılmayacaktır.

 Gönderdiğinin çalışmaya ilişkin kayıt bilgisini (dekont, kayıt onayı, sponsor desteği vb.) nur.okuroglu@majorgroup.org adresine göndermeyi unutmayınız.

 Bildiri özet formu kullanıcı bazında üyelik gerektirir. Eğer daha önce bir üyelik hesabınız yoksa, formu doldurarak yeni bir hesap açtırabilirsiniz. Hesabınıza gireceğiniz e-posta adresinize aktivasyon linki gönderilecektir. 

Bildirinizin değerlendirilmesi ve Sempozyumda sunulabilmesi için kayıt esastır.

 Tüm soru ve görüşleriniz için fatih.tepecik@majorgroup.org ile iletişime geçebilirsiniz.